Mexická restaurace Mexická restaurace Mexická restaurace Mexická restaurace

O RESTAURACI

Mexická restaurace Casa De Piedra začala působit od roku 2003. Tento "kamenný domeček" se zanedlouho stal skutečnou ikonou v oblasti gastronomie a vyhlášeného servisu ve městě Jičín. Po krátkém působení došlo nejen na rozšíření kapacitních prostor restaurace, ale také především na rozšíření a zkvalitnění služeb zákazníkům a hostům. Restaurace v současnosti disponuje 95 místy k sezení a salonkem pro speciální akce s kapacitou 20 míst.

V salonku který je separován od hlavních částí restaurace lze pořádat soukromé, firemní a předváděcí akce, školení atp. Salonek je vybaven velkoplošnou TV s možností napojení na jakykoliv zdroj signálu (video, DVD, notebook...).

Pro absolutní komfort hostů je v celých prostorám Casa De Piedra možnost bezplatného internetového připojení Wi-Fi. Žádné kódy, žádná hesla, prostě přijďte a surfujte.

Přesto že Casa De Piedra nese glejt mexické kuchyně, naleznete v jídelním lístku samozřejmě i řadu klasických českých a světových jídel. V pracovní dny můžete využít i nabídky denního menu. Stejně jako kuchyně, tak i nápoje nejsou striktně v mexickém duchu. Na čepu je vždy skvěle vychlazená piva PILSNER URQUEL, 10° GAMBRINUS, VELKOPOPOVICKÝ KOZEL TMAVÝ a řada dalších. Za špičkovou výčepní kvalitu odbržela restaurace také certifikát Pilsner Urquel.

Na své si příjdou i vyznavači kvalitních vín, v klimatizovaném sklepě je uloženo na 180 druhů moravských a zahraničních vín, vybírat je tedy opravdu z čeho.